Kontakt oss

Våre ansatte hjelper deg gjerne med å finne den beste løsningen til din situasjon, enten det er for hjemmekontoret, møterommet på jobben eller om du trenger å ta med deg møterommet hvor enn du går.

Ta kontakt dersom du ønsker å vite mer om våre løsninger. Våre selgere er alltid tilgjengelig! 

Patrik Forsberg

CEO 

 (+47) 404 80 038

 patrik@communitech.no


Martin Lønne

Finans

  (+47) 982 89 824

 martin@communitech.no

 

Mads Høyby

Forretningsutvikling 

 (+47) 9178 7103

 mads@communitech.no

 

Pernille Rossing

Driftsleder

 (+47) 414 69 050

 pernille@communitech.no

 

Carl-Magnus Forssell

Salg

  (+47) 922 47 608

 carl-magnus@communitech.no

 

Sebastian Lotherington Lønne

Salg

  (+47) 926 99 148

 sebastian@communitech.no

 

Jonas Garup Solem

Salg

 (+47) 468 792 70

 jonas@communitech.no

 

Dersom du har spørsmål eller ønsker at vi kontakter deg – send oss gjerne en melding på skjema under.